בית הספר למלונאות "תדמור" הוקם בשנת 1962 ומוביל מאז את ההכשרה המקצועית בתחום המלונאות והקולינריה בישראל

החזון שלנו
להמשיך להתמקצע ולחקור את התפתחות השירות והעזרים בתחום האירוח.
להמשיך ולפתח בקרב הסטודנטים שלנו מצויינות, חדשנות ויצירתיות ולהציע להם את ההתמחות הטובה ביותר בתחומי הגסטרונומיה והאירוח. אנו שואפים להמשיך ולהוביל את ענף האירוח והגסטרונומיה תוך השקעה מרובה בתוכניות הלימוד, להשקיע במדריכים שלנו ולהעניק לכם את האפשרות להגשים את כל מה שחלמתם במקום אחד.

יעדי בית הספר
  • להכשיר אנשי מקצוע בעלי מוטיבציה ומצויינות
  • ליצור מגמות של חדשנות בענף האירוח בישראל ולספק כלים להתמודדות עם אתגרים עתידיים בענף.
  • לקדם את השתלבותם של תלמידים ובוגרים בשוק העבודה תוך כדי הכשרתם ועם סיום לימודיהם.

תדמור - הבחירה הנכונה שלכם

השמה בתעסוקה
תלמידי ובוגרי תדמור מבוקשים מאוד בתעשיית האירוח. מעסיקים פונים דרך קבע לבית הספר במטרה לגייס כוח אדם מקצועי ומיומן.
בית הספר מסייע ככל יכולתו בשילוב הבוגרים במערך האירוח בארץ. בית הספר מקושר לכל בתי המלון בארץ, למסעדות וגורמי אירוח אחרים כמו גם בקשריו ההדוקים עם מנהלי המלונות והמסעדות ועם מנהלים בוגרי בית הספר. החברה מבצעת ירידי תעסוקה במקום, אליהם מוזמנים בתי מלון ומסעדות ושאר גופים בענף.

שיטת הוראה ייחודית
לרשות בית הספר עומדים מתקני הוראה ייחודיים: מטבחים, אולמות הדגמה, מתקני מלון לימודי, מעבדות מחשב, שיטת הוראה יחודית וספריה לימודית, היחידה מסוגה בארץ. השיעורים מתקיימים במתכונת של הרצאות, סדנאות, סיורים מקצועיים ותרגול אישי וקבוצתי.

סגל ההדרכה
ביה"ס גאה בסגל שלו וכולל את בכירי אנשי המקצוע. צוות ההדרכה כולל מרצים אורחים מתעשיית האירוח והאקדמיה: מנהלי מלונות, מנהלי מסעדות ושפים מפורסמים. גאוות הסגל היא בהישגיי הבוגרים במקומות העבודה ובאיכות הביצוע שלהם. בוגרי בית הספר המרכזי למלונאות "תדמור" מתפקדים בכל מערכי התפעול והניהול של מפעלי האירוח בישראל. בכל מלון ומסעדה משולבים בוגרי תדמור.